FontArsivim.Forum.St / Font Arşivi
Diz Ameliyatı Untitl75
Diz Ameliyatı Untitl75
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

/

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Forumda yetkili alımı vardır,Yetkili olmak isterseniz Ö.M yoluyla benle iletişime geçiniz.

Diz Ameliyatı

YazarMesaj
oyunuk82
FontArşivim-forumüyesi
oyunuk82

Diz Ameliyatı Empty
MesajKonu: Diz Ameliyatı   Diz Ameliyatı I_icon_minitimePaz Ekim 16, 2011 6:29 pm

Site Adresi: ameliyatoyunlari.net
İçerik: Doktor ve Ameliyat Oyunları
Site Kuruluş Tarihi: Ağustos 2008
Site Hakkında Tanıtım:

Türkiye’nin en güncel ve kaliteli Doktor Oyunları sitesi ameliyatoyunlari.net, siz çocuklara her gün birbirinden kaliteli ve ilginç doktor ve ameliyat oyunları sunmaktadır.

Oyun sitemizde çocuk oyunları, kız oyunları, hemşire oyunları, hastane oyunları, sağlık oyunları, ben 10 oyunları gibi kategorize edilmiş bir sürü oyun bulunmaktadır.

İnternette özellikle çocuklarının tercih ettiği oyun türlerinden biri de diş oyunları sitemizde yer almaktadır. Diş oyunu sayesinde çocuklarımız küçük yaşta dişin ne kadar önemli olduğunu anlayıp kavrayabiliyor ve bunları yaparken de eğleniyor.

Oyun sitemizde bulunan Araba Oyunları kategorisinin amacı araba sürme, araba parçalarını birleştirme, araba park etme ve araba yarışları oynamasını sağlamaktır. Çocuk ve kız oyunları kategorileri de hem erkek hem de kız çocuklarına farklı oyunlar sunar.

Eğer çocuğunuz ameliyata meraklı ise hemen Türkçe Diz Ameliyatı oyununa giriş yaparak oyun oynayabilir. Hem Türkçe hem de eğitici bir oyundur. Hiçbir zararı yok aksine eğitimleri için yararlıdır. Diz Ameliyatı oyunları en çok ilgi çeken oyunlar arasında da yer almaktadır.

Çocuklarınızın bilgisayar başında oyun oynayarak eğitim almasını istiyorsanız sizi sitemize bekliyoruz.

Diz Ameliyatı
1 sayfadaki 1 sayfası