FontArsivim.Forum.St / Font Arşivi
Proje Yönetimi Untitl75
Proje Yönetimi Untitl75
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

/

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Forumda yetkili alımı vardır,Yetkili olmak isterseniz Ö.M yoluyla benle iletişime geçiniz.

Proje Yönetimi

YazarMesaj
webmyx
FontArşivim-forumüyesi
webmyx

Proje Yönetimi Empty
MesajKonu: Proje Yönetimi   Proje Yönetimi I_icon_minitimeSalı Tem. 31, 2012 3:57 pm

Günümüzde gelişen teknoloji ve internet ile birlikte yazılım konularda da yapılan projeler ve yönetimi de ayrı bir profesyonellik ve tecrübe gerektiren konular arasında yer almaktadır. Son yıllarda is bahsettiğimiz sektörde teknoloji yönetimi, proje yönetimi, süreç yönetimi ve analiz gibi konularda da hizmet veren bilgi ve danışmanlık firmaları bulunmaktadır. Bunların sayesinde ise belirli süreçlerde geliştirilen birçok proje ise profesyonel ve analiz edilerek yapıldığında ise proje yönetimi konular daha pozitif olarak ve verimli bir şekilde sonuçlandırılmaktadır. Eğitim ve danışmanlık hizmeti veren firma öncelik ile konularında uzmanlaşmış ve tecrübe sahibi eğitmenleri sayesinde bu tür konularda ihtiyaç duyan firmaların hizmetine verilmekte ve istenirse eğitim sürecinden de faydalanabilmektedirler. Bahsettiğimiz eğitim konuları ise kuruma özel olarak ya da genel eğitim olarak iki farklı şekilde de düzenlenmektedir. Bunların yanı sıra ise genel eğitim süreleri de belirli takvimlere göre de yapılmakta ve katılımcıların bu tür eğitimlere ulaşmaları içinde gerekli kolaylıklarda sağlanmaktadır. Bu tür konularda ilgili biri iseniz veya proje yönetimi ile birlikte, bilgi teknolojileri ile ilgilenen ve tecrübe sahibi olmak için bir eğitim ve danışmanlık firması arıyorsanız sizlere fonksiyon-tr.com adresinde bilgilerden faydalanmanızı tavsiye edebilirim. Bu tür konularda daha fala bilgi sahibi olmak ya da eğitim konularını ve tarihlerini öğrenmek isterseniz bahsedeceğim web sitesini de ziyaret edebilirsiniz. Bunun için ise öncelik ile yapmanız gereken tek şey ise http://fonksiyon-tr.com adresindeki web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır diye düşünüyorum.

Proje Yönetimi
1 sayfadaki 1 sayfası