FontArsivim.Forum.St / Font Arşivi
iş güvenliği eğitimi istanbul Untitl75
iş güvenliği eğitimi istanbul Untitl75
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

/

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Forumda yetkili alımı vardır,Yetkili olmak isterseniz Ö.M yoluyla benle iletişime geçiniz.

iş güvenliği eğitimi istanbul

YazarMesaj
seocini2014
FontArşivim-forumüyesi
seocini2014

iş güvenliği eğitimi istanbul Empty
MesajKonu: iş güvenliği eğitimi istanbul   iş güvenliği eğitimi istanbul I_icon_minitimeCuma Şub. 14, 2014 10:22 am

Domain adı: sevgiakademi.com.tr

İçerik,Başlık: işyeri hekimliği istanbul
işyeri hekimliği kursu istanbul
iş güvenliği uzmanlığı kursu istanbul

Site Kuruluş Tarihi:
Aralık 2013

Tanıtım,Açıklama:

Sevgi Akademi İstanbul 4.Levent de hizmet veren bir eğitim kurumudur. Bu eğitim kurumu, İş yeri hekimliği, iş güvenliği uzmanlığı ve sağlık personeli eğitimlerini çok profesyonel bir şekilde uzman eğitimi kadrosu ile veren bir kurumdur.

Sevgi akademi iş yeri hekimliği kursu İstanbul eğitimi verirken bazı şartları da aramaktadır. Bu şartlar kişilerin herhangi bir tıp fakültesi mezunu olmaları yâda yurt dışı mezunu olup ülkemizden denklik almış olmalarıdır. Bu gibi kişilerin bu eğitimlere başvurup yeni bir meslek grubu kazanmasına yardımcı olmaktadır. Temel eğitimleri bu işin uzmanı kişiler vermekte olup sevgi akademi kurulduğu günden bu güne kalitesinden hiç ödün vermemiş bir kuruluştur. İş yeri hekimliği kursu İstanbul bünyesinde hekimlere işyerlerinde meslek becerilerini kullanmalarına yarayan yaklaşık 220 saat süren bir eğitim verilmektedir. Daha sonrasında sertifika sınavları yapılıp başarılı olan hekimlere sertifikaları verilmektedir. Ayrıca bu kurum da iş güvenliği eğitimi İstanbul’da verilmektedir. Bu eğitime de fizik, kimya mezunu olanlar mühendis ve mimarlar katılabilmektedir. Mesleki bilgilerini bu alanda da pekiştirmek isteyenler bu kursa katılıp sertifika programına dâhil olabileceklerdir. İş güvenliği uzmanlığı kursunda belirli sınıflandırmalar bulunmaktadır. A-B-C sınıfı olarak ayrılan bu eğitimlerde tehlike faktörü ön plana alınmıştır. Yaklaşık olarak 220 saat süren temel eğitim sonrasında yine sınava tabi tutulan adaylar daha sonra sertifikalarına sahip olarak işyerlerinde görev yapabilecekler dir. İşlerinde deneyimli bir ekibin derslere katılıp eğitim vermesi nedeni ile bu özel kurumu bitiren adaylar çok daha bilinçli olacaktır. Uygun fiyata yeni meslek dallarına sahip olmak isteyenler için özel olarak kurulmuş olan bu eğitim kurumunda siz de kazanabilirsiniz.

Sevgi Akademi eğitim kurumu İstanbul 4.Levende de kurulmuş olan ve uzman ekibi sayesinde çok kaliteli eğitimler veren bir kuruluştur. Kurulduğu günden bu yana birçok kişiye sertifika kazandırmış olan bu kurum ile siz de hiç sıkılmadan ve zorlanmadan yeni meslek dalları kazanabilir ve kendiniz geliştirebilirsiniz. Uzman ekibi ile sizlerin karşısında olan bu eğitim kurumu ile siz de tanışmalısınız.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» iş güvenliği kursu istanbul anadolu yakası
» Yurtdışında Dil Eğitimi
» iş güvenliği kursu bursa
» İrlanda da Üniversite Eğitimi
» quasar İstanbul